עשר דרכים לחדש אהבה/זוגיות

May 29, 2017

 

1) תיצרו משהו ביחד. זה יכול להיות כל דבר בערך, מארון להרכבה עצמית עד ציור/צילום משותף

2) תעזו לעשות לפחות 3 דברים משמעותיים שבן הזוג לא ידע עליהם, לפחות לזמן מה (3 חודשים במינימום)

3) תעזו להיות זה בנפרד מזה לפחות 9-10 שעות ביום, מותרת שיחת טלפון אחת ביום שאין מקרי חירום.

4) תנקו את הבית ביחד. לא צריך להודיע על זה,פשוט תצטרפו לבן הזוג שמנקה בלי לדבר יותר מדי, כך למשל,שהוא/היא מדיחים כלים, תתטאו את הרצפה

5) תשאירו את הטלפון בבית ל -5 שעות פעם בשבועיים. במקרה הזה, כמה שיותר, יותר טוב.

6 ) תכינו ארוחת ערב משותפת בלי לדבר יותר מדי, תחלקו תפקידים, תשתו יין או מיץ סחוט (במקום).. את המנות יש לאכול בהדרגה, תוך כדי הכנה: אוכלים מנה ראשונה כאשר מנה שנייה עדיין בתהליכי הכנה וכן הלאה

7) תדגישו את ההתפעלות שלכם מדברי בן/בת הזוג. השיטה היא פשוט לשאול ולהתעניין בנוגע לכל משפט שני-שלישי שבן/בת הזוג אומרים. כך למשל, אם בן הזוג אומר משפט כמו: "היום הלכתי לאכול עם חבר. אכלתי פסטה ממש טעימה במסעדה על רחוב דיזינגוף" אתם יכולים לשאול: מי החבר?אני מכיר/ה אותו? איך קוראים למסעדה? מה לדעתך עשה את הפסטה כ"כ טעימה?

השאלה האחרונה היא חשובה כי היא לא רק אינפורמטיבית ומבקשת מידע , אלא גם מבקשת לדעת את דעתו של האחר -מה שנותן קרדיט לאחר, שמבין שאתה מעריך את דעתו. משפט זה יש בו גם התחלה של קריאה לפעולה ולשיתוף פעולה שהוא הכרחי. לדוגמה:

א) בא נלך לאותה מסעדה וננסה את המנה הזו ביחד או לנסות מנות אחרות באותו מקום?

ב) בוא ננסה להתחקות אחרי המתכון ביחד ונכין את הפסטה של החיים?

8) תהיו תיאטרליים עם בן הזוג ובכלל, תניעו את הידיים והגוף כל כמה שאתם יכולים ובייחוד שאתם מדברים. תתלבשו איך שאתם מרגישים. אל תשמרו בגד להזדמנות החגיגית הבאה.

9) אל תנסו להיות סקסיים ומיניים, זה הכי לא סקסי, פשוט תהיו מי שתמיד רציתם להיות ותזרמו עם הדמות-אל תתעצלו להשקיע בדמות שבא לכם להיות. אם זו כיפה אדומה או מדונה ואולי דמות שאינה מוגדרת -דמות שאתם תבראו בעשרת אצבעותיכם-מי שאתם מבפנים.

10) תקראו ביחד ספר במיטה כל לילה, גם אם זה דף או שניים. לא סתם אומרים שהמוח הוא האיבר הכי סקסי. זה פועל יותר מכל תחתון או בייבי דול סקסי שתלבשו.

יש לכם שאלות לגבי אחת או יותר מהנקודות?

אין בעייה! פשוט תתקשרו!

חג שמח!

אפרת

0506577974

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

August 1, 2018