ממש כמו לפתוח רגליים לכל העולם,אבל חלילה לא לאונן

February 8, 2018

לעיתים קל להשתתק מול זרם החיים ששוטף אותנו,

 

בייחוד שאנחנו מתבוננים סביבנו ומגלים שלמרות הגיל שלנו וכמות ההשקעה שלנו בחברה ובעבודה היומיומית, אם נעשה חישוב כולל של סך החברים שלנו  וההישגים שלנו, זה יצא די נמוך. ואם נוסיף לזה את היעדר בן/בת זוג זה מסתכם במינוס 1 במקסימום.

 

אנחנו נעשים מודעים לתחושה ריקנית זו בייחוד ברגעים שבריריים ומאוד ייחודיים. כך למשל,כשאנחנו מחפשים מישהו לדבר איתו ברגעי משבר ואנחנו מריצים שמות ופרצופים בראש ומכל מיליוני האנשים, אנחנו לא מוצאים מישהו שיהיה לנו ממש נוח וכיף לדבר איתו ושיבין אותנו באמת.

 

אז אנחנו שוברים את הראש מה עוד נוכל לעשות כדי להגביר את איכות חיינו, לשפר את חיינו וקשרינו החברתיים ולקדם את העשייה המקצועית וההצלחה הזוגית/משפחתית וכבר אנחנו מתחילים להכין תוכנית עם סעיפים ותתי סעיפים (לא תמיד זו תוכנית כתובה. לעיתים זה רק הסכם בע״פ בינינו לבין עצמנו).

 

התוכנית היא מאוד מעשית ועוברת דרך כל השלבים שכוללים פעולות רבות שלך בעולם ועל העולם,אבל האם אי פעם לא חשבת למנף את הפעולות לדרגה של פעולות בינך לבין עצמך ??

 

 

הרבה פעמים אנחנו מזלזלים בעשייה הפנימית הזו בין אדם לבין עצמו:

 

מה את רוצה שנעשה מדיטציה?יוגה?...לא מתחבר...

 

הבריחה הזו מלפעול על עצמנו וההתעלמות מהישות שלי עצמי,תוך התעסקות מתמדת בחיצוני היא ממש כמו לפתוח רגליים לכל העולם,אבל חלילה לא לאונן (או לפחות לא להודות בזה)

 

אז לכל אלה שחושבים שהם לא מתחברים, תנו לי לחדש לכם שעבודה עצמית היא  ממש לא רק יוגה ולא מדיטציה,זו פשוט ההזדמנות להעניק לעצמך את הזמן שלך עם עצמך בו אתה יכול לכתוב (המחשבות שלך מספיק חשובות כדי להיכתב),לדבר עם עצמך, לשבת בפארק ולבהות בציפורים, להתבונן אל המחשבות שלך ועל עצמך בשעה שאתה חושב,לנסוע לסופ״ש של התבודדות, ליהנות מהחברה של עצמך ופשוט לשמוע את עצמך ולכבד-בלי לשפוט, בלי להטיף מוסר,רק להיות...

 

העשייה הזו היא תנאי הכרחי מעין כמוהו להתפתחות של האדם בכל תחום חיים שהוא ואם אתה רוצה להצליח באמת בכל תחום שהוא אני ממליצה להפשיל שרוולים ו...שלוש, ארבע ולעבודה ;-)

 

שבוע של בינה מעשית!

 

אףי

 

0506577974

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

August 1, 2018