אורגזמה לאו דווקא קשורה לסקס

April 4, 2018

האורגזמה ,גם נשית וגם גברית,  היא תחושה פנימית של מסוגלות מטורפת.

 

זה די מוזר, אבל אני מכירה די הרבה אנשים שפתחו בפניי כי לא הגיעו לאורגזמה ב x שנים האחרונות, לא משנה באיזו דרך, אופן או לאיזו מטרה-התוצאה הייתה די מאכזבת . הרדיפה הזו אחרי התחושה האורגזמית היא ללא ספק גם הגורם המונע אותה .

תחושה אורגזמית היא דבר שאדם חייב להרגיש בגוף (ברמות אלה ואחרות) כמעט בכל פעם שהוא ממממש נרגש ונלהב. באותו רגע הוא צריך להרגיש האדם היפה עלי אדמות,אטרקטיבי ואיש שיחה הכי מרתק בגלקסיה .

יתרה מזו, כפי שאתם מתארים לעצמכם מהתיאור מעלה, התחושה האורגזמית, שהיא לאו דווקא מינית, יכולה להוביל אורגזמות נוספות שהן כן מיניות באופיין.  משום שברגע שאתם מלאים ברוח האקסטטית הזו ואוהבים את עצמכם עד כדי תחושה של  מושלמות מטורפת (שלכם בא לעשות את עצמכם), אנשים רבים בסביבתכם יחושו בכך וימשכו אליכם כמעט כמו מגנט.

מכירים את התחושה?

לא....?

אז יאללה לעבודה:

1) תקבעו לכם שעה ביום של פעילות ספורטיבית/גופנית כלשהי...אתם יכולים לקבוע לכם סך מסוים של תרגילים וממש לרדת עד לדרגה ספציפית של כמות מסוימת מכל תרגיל.

2) בחרו עד 4 שעות בשבוע של זמן בו אתם מעניקים לעצמכם, לנשמה ולגוף. זה לא אמור להיות בילוי עם אחרים, אלא זמן  שלכם עם עצמכם: שחייה בים, זמן בבריכה, קונצרט רוק או קלאסי וקריאת ספר , אבל אתם חייבים לשמור ולהקפיד על התדירות.

3) צאו ליום או יומיים של ״חופשת״ התבודדות (לבד!), במקום שאתם לא מכירים ואנשים לא מכירים אתכם. בלי מחשב וכדומה, סלולארי כבוי, בלי טלוויזיה. תלכו לאט ותבחנו את הרחובות והאתרים השונים, תנהלו יומן מסע ותיצרו אינטרקציות עם האנשים הנקרים בדרככם. מומלץ בתדירות של פעם ב: חודש/3 חודשים/חצי שנה.

נסו תקופה, תעדכנו אותי איך היה!

 

 

 

אפרת

0506577974

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

August 1, 2018

April 17, 2018

Please reload

Archive